• -924,00 zł
Piec Akumulacyjny Dynamiczny 2 KW Stiebel Eltron
 • Piec Akumulacyjny Dynamiczny 2 KW Stiebel Eltron
 • Piec Akumulacyjny Dynamiczny 2 KW Stiebel Eltron
 • Piec Akumulacyjny Dynamiczny 2 KW Stiebel Eltron
 • Piec Akumulacyjny Dynamiczny 2 KW Stiebel Eltron

Piec z dostawą, montażem i sterownikiem 3 KW Stiebel Eltron

3 414,63 zł
2 490,63 zł Zniżka 924,00 zł
Dostawa: 1 do 4 dni

Jeśli znaleźliście Państwo ten piec taniej w innym sklepie, proszę o kontakt 515 194 901 a poprawimy naszą cenę dla Państwa.

Bardzo wydajny piec akumulacyjny z elektronicznym czujnikiem naładowania rdzenia, zapewniający dokładne a przez to oszczędne ładowowanie i eksploatację.

Zadzwoń 515 194 901 umówimy się na dostawę i montaż, zapraszamy

Ilość

 • Kompleksowe Doradztwo (profesjonalny dobór) Kompleksowe Doradztwo (profesjonalny dobór)
 • Darmowa Dostawa (przy przedpłacie) Darmowa Dostawa (przy przedpłacie)
 • Możliwy Montaż (wraz z konfiguracją sterowania) Możliwy Montaż (wraz z konfiguracją sterowania)

Piec akumulacyjny rozładowywany dynamicznie typu ETS z serii standard to piec, który doskonale znajdujemy w ogrzewaniu mieszkań, domów, biur czy sklepów. Najważniejsze z punktu ekonomiczności użytkowania tego typu pieca jest posiadanie energii wg tzw II taryfy, kiedy prąd w nocy i w 2 godzinny dziennie jest dużo tańszy niż przy "równej" stawce. Wtedy ten piec jest naprawdę bardzo ekonomiczny w użytkowaniu a przy zastosowaniu mądrego sterowania temperaturą zgodnym z trybem życia i przebywania w pomieszczeniach, daje znaczące oszczędności w ogrzewaniu. Piece akumulacyjne dynamiczne to bodaj najtańszy sposób ogrzewania elektrycznego przy II taryfie.

Zasada działania tego urządzenia pozwala na wykorzystanie tańszej taryfy do jego naładowania oraz oddawanie zgromadzonego ciepła w ilości i czasie zdefiniowanym wg potrzeb Użytkownika. Urządzenie jest fabrycznie wyposażone w wbudowane elementy grzejne oraz elektroniczny regulator ładowania. Konieczne jest dołożenie do tego pieca tygodniowego sterownika temperatury w pomieszczeniu i przygotowanie lub zaadoptowanie tak instalacji elektrycznej aby ładował się on tylko w II taryfie. Nowoczesna technika regulacyjna rejestruje każdą zmianę temperatury i bezzwłocznie ją koryguje. Godna uwagi jest wyjątkowa trwałość tej konstrukcji oraz jakość materiałów pozwalająca na wieloletnią eksploatację bez jakichkolwiek objawów zużycia. Klasyczna obudowa o standardowych wymiarach decyduje o uniwersalności pieca.

Główne cechy:

 • Seria standard najbardziej uniwersalnym modelem
 • W typoszeregu aż 6 modeli pieca o zróżnicowanych mocach od 2 KW do 7 KW. Wszystkie moce łączy się na 380 V czyli tzw 3 fazy. Piece o mocy 2 a nawet 3 KW, przy dobrych parametrach sieci elektrycznej można przyłączyć na 230 V.
 • Zwiększone bezpieczeństwo użytkowania dzięki zastosowaniu ogranicznika temperatury bezpieczeństwa wymagającego odblokowania
 • Uniwersalny elektroniczny regulator ładowania (prąd stały / prąd zmienny) zapewniający dużą dokładność ładowania a przez to dodatkowe oszczędności eksploatacyjne.
 • Bardzo cicho pracująca dmuchawa
 • Efektywna izolacja "thermosolid" oparta na absolutnie nieszkodliwych surowcach mineralnych
 • Optyczny wskaźnik usterki (LED)
 • Filtr przeciwkurzowy
 • Fabrycznie zamontowane i okablowane elementy grzejne (grzałki)

Piec wymaga instalacji przez montera. Piec nie posiada kabli przyłączeniowych. Do pieca należy zastosować zewnętrzny przewodowy lub bezprzewodowy sterownik tygodniowy. Należy zapewnić przyłącze pieca tylko w II taryfie.

Ostatni akapit opisuje same restrykcje i chodź brzmią groźnie, są niczym dla montera. Po to właśnie my jesteśmy aby kompleksowo podjąć ten temat i zwolnić Państwa z tych technicznych dylematów.

Prosimy zadzwonić tel 515 194 901 lub napisać pieceakumulacyjne24@gmail.com a pomożemy Państwu w doborze pieca, jego sterowania i montażu.

piece akumulacyjne
foto. Piec akumulacyjny dynamiczny z wentylatorem przy podłodze Stiebel Eltron ETS

Opis

Wysokość
650 mm (dostępna jest seria ETT niska 490 mm)
Szerokość
780 mm
Głębokość
275 mm (dostępna jest seria ETW płaska 218 mm)
Waga
166 kg
Zabezpiecenie
10 A
Moc przyłączeniowa
3 KW
Podłączenie
230 V lub 400 V

Pliki do pobrania

Karta katalogowa

Karta katalogowa piecy serii ETS

Pliki do pobrania (77.62k)